Галерии

Фотографиите, които предоставяме на сайта са собствени, професионално заснети и уникални по рода си. Те се продават за лично ползване, без право да се отпечатват в медиите. Изображенията, които могат да се представят във вестник, списание или друга медия, ще бъдат изрично упоменати в галерията.

Снимките са дело на двама доказали се с годините професионални спортни фотографи - Бончук Андонов и Костадин Андонов. Изображенията са правени с оборудване от най-висока класа, те са уникални и с много високо качество, което позволява отпечатването им в различни размери и на разнообразни материи без да се губи от качеството на снимката.

Търсене

Снимките са разделени на категории, като могат да бъдат търсени по зададена дума, вид спорт или уникален код за всяка от снимките. В различните спортни категории, снимките са разделени и по дати, което помага за по-бързото и лесно търсене и ориентиране в спортните събития.

Спортно училище Нефтохимик вдигна трофея в турнира за Купата на България Камен Златков и Ева Вукадинова първи на слалома в Боровец Марица с втора загуба в Шампионската лига Йоан Тодоров и Мария Киркова спечелиха гигантските слаломи в Пампорово
Ивелин Попов получи приза Футболист на годината Младите ни волейболисти се класираха за европейското първенство Пореден триумф за Марица! Вдигна четвърти трофей за Купата на България Монтана с исторически успех в европейските турнири Спортист на годината
Откриване на ски сезона в Банско Шампионска лига: Марица - Динамо Казан 0:3 Европейско първенство по таекуондо ЦСКА отстъпи на руския гранд Белогорие в турнира за Купата на CEV Левски продължава с победите в Европа
Спектакъл Тържествено събрание по случай 75-ата годишнина на НСА Купа на претендентите: Левски - Щрасен 3:0 Баскетболистите ни загубиха от Финландия в световните квалификации
Проф. Петър Киров с лекция по случай 50 години академична дейност Григор Димитров спечели големия финал в Лондон Световно първенство по скокове на батут Шефът на световната гимнастика с лекция в НСА Откриване на обновената

Други
10 November 2017
	Румен Стоилов остава първи вицепрезидент на световната федерация по самбо Марица мечта, игра и загуби от Енисей Турнир по фехтовка

Футбол
04 November 2017
Пресконференция преди световното първенство по скокове на батут Откриха новата зала по борба за клуба на Станка Златева Страхотно дерби и 2:2 между Левски и ЦСКА Марица победи финландския Сало в Шампионската лига Спортният министър гледа световното по борба за ветерани в Пловдив
България - Франция 0:1 Нефтохимик спечели Суперкупата след 3:1 над Добруджа Галерия от успеха: България с 10 медала от европейското по бокс за юноши Приятелите на Стоичков победиха Барселона в празника за Стара Загора Посрещане на бронзовите медалистки от световното по волейбол до 23 г.
Денислав Иванов - европейски шампион по джудо! Най-доброто от колоездачната обиколка на България Трето издание на фотосалон Антъни Иванов е Спортист на месеца България - Швеция 3:2
30 години от рекорда на Стефка Костадинова Световно първенство по борба - VI ден Световно първенство по борба - VI ден Световно първенство по борба - V ден Световно първенство по борба - финали III ден