Галерии

Фотографиите, които предоставяме на сайта са собствени, професионално заснети и уникални по рода си. Те се продават за лично ползване, без право да се отпечатват в медиите. Изображенията, които могат да се представят във вестник, списание или друга медия, ще бъдат изрично упоменати в галерията.

Снимките са дело на двама доказали се с годините професионални спортни фотографи - Бончук Андонов и Костадин Андонов. Изображенията са правени с оборудване от най-висока класа, те са уникални и с много високо качество, което позволява отпечатването им в различни размери и на разнообразни материи без да се губи от качеството на снимката.

Търсене

Снимките са разделени на категории, като могат да бъдат търсени по зададена дума, вид спорт или уникален код за всяка от снимките. В различните спортни категории, снимките са разделени и по дати, което помага за по-бързото и лесно търсене и ориентиране в спортните събития.

Марица победи финландския Сало в Шампионската лига Нефтохимик спечели Суперкупата след 3:1 над Добруджа Посрещане на бронзовите медалистки от световното по волейбол до 23 г. Младите български волейболистки на полуфинал на европейското България надигра Корея с 3:2 за втората си победа в Гран при
България победи Казахстан в турнира Гран при Световна лига: Бразилия - България 1:3 Световна лига: Канада - България 3:1 Световна лига: България - Полша 3:2 Пресконференция преди мачовете от Световната лига във Варна
Световна квалификация: България - Турция 2:3 България без грешка, удари с 3:0 и Черна гора Световна квалификация: България - Румъния 3:0 Световна квалификация: България - Швейцария 3:0 Пресконференция на федерацията по волейбол и Лидл
Марица спечели Купата на България Славия изненада Левски и ще спори за трофея в турнира за Купата на България Марица на финал за Купата на България Купа на България по волейбол (жени): ЦСКА - Левски 0:3 Купа на България по волейбол (жени): Казанлък - Славия 1:3
Купа на България по волейбол (жени): Марица - Славия 3:0 Купа на България по волейбол (жени): ЦСКА - Раковски 3:2 Купа на България по волейбол (жени): Левски - Раковски 3:0 Купа на България по волейбол (жени): Казанлък - Марица 0:3 Купа на България по волейбол (жени): ЙЕБ-Шумен - ЦСКА 2:3
Добруджа спечели Купата на България Марица отново шампион при жените Купа на България по волейбол - I ден Младите волейболисти се класираха на европейското Левски удари ЦСКА и продължава към полуфиналите
ЦСКА изравни серията с Левски в плейофите ЦСКА удари Левски с 3:1 за Купата на България Легенди подгряха ЦСКА взе Вечното дерби пред 5000 фенове в Епизод I: ЦСКА бие Левски с 3:2 при жените
Волейболистките на Левски биха с 3:2 Казанлък

Волейбол
01 February 2017
Левски - Монтана 3:0 Празник в Пловдив, Марица с престижна победа Юношите младша възраст се класираха за европейското първенство
ЦСКА се завърна със страхотна победа в Европа Левски удари с 3:0 холандския Грьонинген Волейболистките на Левски отпаднаха от турнира за Купата на претендентите Младежите биха Дания и продължават битката за световното България победи Франция по пътя към световното за младежи
Коледно тържество на волейболния Миньор Перник Волейболна Скаут лига за момичета  2004/2005 Благотворителен турнир на училището на Владо Николов Суперлига (мъже): ЦСКА - Левски 3:2 Волейбол (жени): Левски - ЦСКА 0:3