Галерии

Фотографиите, които предоставяме на сайта са собствени, професионално заснети и уникални по рода си. Те се продават за лично ползване, без право да се отпечатват в медиите. Изображенията, които могат да се представят във вестник, списание или друга медия, ще бъдат изрично упоменати в галерията.

Снимките са дело на двама доказали се с годините професионални спортни фотографи - Бончук Андонов и Костадин Андонов. Изображенията са правени с оборудване от най-висока класа, те са уникални и с много високо качество, което позволява отпечатването им в различни размери и на разнообразни материи без да се губи от качеството на снимката.

Търсене

Снимките са разделени на категории, като могат да бъдат търсени по зададена дума, вид спорт или уникален код за всяка от снимките. В различните спортни категории, снимките са разделени и по дати, което помага за по-бързото и лесно търсене и ориентиране в спортните събития.

Волейболистите отново бият с 3:0 на световното България с втора победа на световното по волейбол Волейболистите с първа загуба на световното Световно първенство по волейбол: Пресконференция на треньорите във Варна Премиерът Бойко Борисов се срещна с националите по волейбол
Представяне на книгата фотоалбум за Любо Ганев България с мечтан старт на световното по волейбол Бразилия на колене пред българските волейболисти България с гръмко 3:0 над Канада в Лигата на нациите България загуби с 0:3 от Франция в Лигата на нациите

Волейбол
15 June 2018
България отстъпи и пред Русия в Австралия изненада България в България отстъпи с 2:3 пред Сърбия в България с три от три в Златната европейска лига
България с втора победа в Златната европейска лига Волейболистките тръгнаха с 3:0 в Златната европейска лига Нефтохимик отново е шампион в Суперлигата Девойките до 17 години биха Русия на европейското Волейболистките на Марица с четвърта поредна титла
Нефтохимик вдигна трофея в турнира за Купата на България Марица с втора загуба в Шампионската лига Младите ни волейболисти се класираха за европейското първенство Пореден триумф за Марица! Вдигна четвърти трофей за Купата на България Монтана с исторически успех в европейските турнири
Шампионска лига: Марица - Динамо Казан 0:3 ЦСКА отстъпи на руския гранд Белогорие в турнира за Купата на CEV Левски продължава с победите в Европа Купа на претендентите: Левски - Щрасен 3:0 Марица мечта, игра и загуби от Енисей
Марица победи финландския Сало в Шампионската лига Нефтохимик спечели Суперкупата след 3:1 над Добруджа Посрещане на бронзовите медалистки от световното по волейбол до 23 г. Младите български волейболистки на полуфинал на европейското България надигра Корея с 3:2 за втората си победа в Гран при
България победи Казахстан в турнира Гран при Световна лига: Бразилия - България 1:3 Световна лига: Канада - България 3:1 Световна лига: България - Полша 3:2 Пресконференция преди мачовете от Световната лига във Варна
Световна квалификация: България - Турция 2:3 България без грешка, удари с 3:0 и Черна гора Световна квалификация: България - Румъния 3:0 Световна квалификация: България - Швейцария 3:0 Пресконференция на федерацията по волейбол и Лидл
Марица спечели Купата на България Славия изненада Левски и ще спори за трофея в турнира за Купата на България Марица на финал за Купата на България Купа на България по волейбол (жени): ЦСКА - Левски 0:3 Купа на България по волейбол (жени): Казанлък - Славия 1:3