снимка Костадин Андонов

Левски и ЦСКА с победи в Efbet супер волей (ГАЛЕРИЯ)

18 December 2021
Автор: start-photo.bg

Волейболистите на Левски записаха осмата си победа от началото на първенството. Играчите на Андрей Жеков спечелиха с 3:2 домакинството от 11-я кръг на Нефтохимик и така вече имат седем поредни успеха. Гостите, които също имаха толкова преди двубоя остават на трета позиция с 9 победи и 2 поражения, а Левски е четвърти.

Срещата премина през много обрати и логично се стигна до пети гейм. Левски направи много силна серия в началото на тайбрека и го спечели с 15:9. Така тимът спря серията си от шест последователни загуби от този съперник. По 20 точки за победата записаха Венислав Антов и Владимир Гърков, а с 25 за Нефтохимик завърши Николай Учиков. От трибуните мача изгледаха част от отборите, които участват за започващия днес турнир за момчета и момичета до 15 години "Звезди на бъдещето", който е организиран от "синия" клуб.

В друг двубой от кръга на Efbet супер волей ЦСКА спечели очаквано с 3:0 домакинския си мач с Добруджа. Силен мач за победителите изигра египетският диагонал Реда Хайкал, завършил с 24 точки. "Червените" се изкачиха на шеста позиция с осем победи, колкото имат още Левски и Монтана. Утре годината в клубния ни волейбол завършива именно в Монтана, където домакините посрещат шампиона Хебър.

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ЛЕВСКИ - НЕФТОХИМИК ВИЖ ТУК!

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ЦСКА - ДОБРУДЖА ВИЖ ТУК!