снимка Костадин Андонов

Хебър продължава с победите в Efbet супер волей

06 March 2022
Автор: start-photo.bg

Хебър записа две победи в рамките на 24 часа и продължава да е на върха и без нито една загуба от началото на сезона в Efbet супер волей. В дербито на 18-я кръг волейболистите на Камило Плачи спечелиха с 3:0 (25:23, 25:20, 25:22) гостуването си на Левски. За най-полезен играч в срещата беше избран диагоналът на гостите Брадли Гънтър, който беше и най-резултатен с 21 точки.

Ден по-късно Хебър се справи без особени проблеми със Славия, като срещата отново приключи в три гейма - 25:15, 25:9, 25:17.

Промяна в челото на класирането все пак има. Нефтохимик победи с 3:0 гейма Сливнишки герой и се възползва от загубата на Пирин от Дея спорт, за да излезе на втората позиция.

До края на редовния сезон остават четири кръга, като първите осем отбора в класирането ще продължат битката за титлата в плейофите.